Doprava na všetky kolobežky, skútre, bicykle a boardy je zadarmoČi si zvolíte dopravu až ku Vám domov kuriérom, alebo osobný odber, na všetky kolobežky, skútre, bicykle a boardy bude ZADARMO. Keďže väčšinu tovaru posielame z centrálneho skladu v Nemecku, tovar ktorý je skladom máte doma do troch dní! V prípade platby na dobierku tovar musíme prevziať v Bratislave a znovu preposlať SK kuriérom, takže doba dodania sa v prípade dobierky natiahne na cca 5-6 pracovných dní, ale doprava stále zostáva zadarmo.

V prípade drobných a náhradných dielov do 199€ žiaľ účtujeme dopravu vo výške 15,60€, čo je presne cena za kuriéra z Nemeckého centrálneho skladu kamkoľvek na Slovensko. Náhradné diely nemá zmysel držať na sklade na Slovensku, keďže ide o vyše 900 položiek, čo žiaľ vedie k vyššej cene poštovného. Momentálne s tým nevieme nič urobiť, iba spojiť Vašu objednávku s inými a tým znížiť cenu poštovného, čo ale predĺži dobu dodania. Pokiaľ máte záujem o túto službu, kontaktujte nás a skúsime to pre Vás vymyslieť tak, aby bola doprava čím lacnejšia aj pri menších objednávkach.

Ako prepravcov používame DHL, UPS a GLS, v závislosti od váhy zásielky, niektoré naše produkty totiž vážia aj cez 100kg, takže s prepravou to nie je úplne jednoduché. Len čo je Váš tovar v preprave, zašleme Vám sledovací link (tracking), kde si viete sami pozerať, kde sa nachádza Vaša zásielka.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom prepravy, neváhajte a kontaktujte nás, či už emailom na sxt@sxt.sk, alebo telefonicky na 0944 174 502.

Testovacie jazdy, osobný odber a príjem do servisu je možný na našej predajni v Bratislave každý pracovný deň od 14:00 do 19:00 a po telefonickej dohode aj v Košiciach.

Zaujíma Vás naša predajňa alebo kontakt na nás? Všetko nájdete tu.

Zaujíma Vás viac informácií o našej bezplatnej požičovni?

Viac informácií o našom servise je na tomto odkaze.

Chcete sa dozvedieť viac o značke SXT?

Potrebujete viac argumentov, prečo si vybrať nás?