Kontakt

Sme pre Vás k dispozícii na predajni každý pracovný deň

od 14:00 do 19:00.

Emailový kontakt je info@sxt.sk.

Budeme radi, ak nás kontaktujete telefonicky na čísle 02 222 02 000.
Telefonicky sme k dispozícii v pracovné dni, od 09:00 – 19:00.

Kontaktovať nás môžete aj cez naše stránky na Facebooku: SXT Slovakia.

Tieto časy sme zvolili tak, aby sme boli k dispozícii aj po práci, či škole. Okrem vyskúšania produktov a konzultácií, ponúkame aj autorizovaný servis väčšiny značiek a požičovňu. Tiež je tu samozrejme možný osobný odber objednávok urobených cez e-shop.

Presťahovali sme sa

Odteraz nás nájdete na novej adrese v Bratislave – Ružinove, na Šumavskej 1 v Meinl Residence, stále tak ako predtým, každý pracovný deň od 14:00 – 19:00.

Nové priestory sú o dosť väčšie aby sme mohli poskytovať kvalitnejšie služby a tiež mať viac miesta na ten najkvalitnejší servis.

Aktuálne ešte dokončujeme zariaďovanie priestorov, ale aj keď ešte síce nie sú v úplne finálnej podobe, všetky naše služby už poskytujeme na tejto novej adrese. Viete si u nás zadarmo vyskúšať desiatky rôznych modelov a radi Vám poradíme nie len s výberom, ale aj so servisom.

Predajňa a showroom

V Bratislave Vás radi privítame na našom show-roome – najväčšej predajni elektrických kolobežiek na Slovensku, kde máme k dispozícii takmer všetky modely z našej ponuky. Môžete si ich nie len pozrieť, ale aj zadarmo vyskúšať a zistiť, ktorý model bude pre Vás ten pravý. Vieme totiž, že osobný zážitok nenahradí nič iné. Navyše Vám radi poradíme osobne, pri dobrej káve na ktorú Vás týmto pozývame.

V ponuke nájdete nie iba produkty osobnej elektromobility, ale aj užitočné doplnky, držiaky, prilby, rukavice, zámky a vždy ochotného kolegu, ktorý pomôže s výberom.

Sme pre Vás k dispozícii každý pracovný deň, od 14:00 do 19:00 na Šumavskej 1 v Ružinove. Tieto časy sme zvolili tak, aby sme boli k dispozícii aj po práci, či škole. Okrem vyskúšania produktov a konzultácií, ponúkame aj autorizovaný servis väčšiny značiek a požičovňu. Tiež je tu samozrejme možný osobný odber objednávok urobených cez e-shop.

K dispozícii sú aj veľké kolobežky, elektrický skúter, elektrické topánky a množstvo doplnkov. Všetko predvedie vždy veselý a usmievavý kolega.

Pokiaľ sa Vám nepodarí zaparkovať priamo na ulici, najjednoduchšie je zaparkovať bezplatne v OC Centrál, od ktorého sme cca 3 minúty pešo.


Adresa predajne a servisu

Šumavská 1, BratislavaOtváracie hodiny

Po: 14:00 – 19:00
Ut: 14:00 – 19:00
St: 14:00 – 19:00
Št: 14:00 – 19:00
Pi: 14:00 – 19:00
So: Zatvorené
Ne: Zatvorené

V štátne sviatky a dni pracovného voľna je predajňa zatvorená.

Návšteva mimo otváracích hodín je možná po telefonickej dohode, a to na čísle 02 222 02 000.

Prevádzkovateľ

Eshop, predajňu, požičovňu aj servis prevádzkuje firma:

Voltride s.r.o.
Košická 58
Bratislava 821 09
Slovensko

IČO: 50 750 003
DIČ: 2120466018
IČ DPH: SK2120466018 (overenie platnosti IČ DPH je možné tu)

Sme oficiálne zastúpenie značky SXT a E-twow pre Slovensko a Českú republiku a jediný autorizovaný servis pre tieto krajiny.

Zodpovedná vedúca: Mgr. Katarína Urbančíková LL.M.

Sídlo prevádzky, predajne a showroomu, výdajné miesto, servis aj požičovňa sídlia na adrese: Šumavská 1, Bratislava – Ružinov. Otvorení sme každý pracovný deň od 14:00 – 19:00.

Viac informácií o našom servise nájdete tu.

Zaujíma Vás viac informácií o našej bezplatnej požičovni?

Chcete sa dozvedieť viac o značke SXT?

Potrebujete viac argumentov, prečo si vybrať nás?