Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je rozlozena_kolobezka.png

Servis

V rámci otváracích hodín môžete priniesť na servis Vaše zariadenia pre osobnú elektromobilitu. Sme autorizovaný servis značiek SXT, Inokim, E-twow, Segway a Ninebot, Egret a Urban (Walberg Urban Electrics), ale pomôžeme aj so servisom ďalších značiek, napríklad Xiaomi, Joyor, City boss, či Rock Machine.

V prípade, že nám posielate zásielku na záručný, či pozáručný servis poštou, či kuriérom, adresa je rovnaká ako na predajňu: Šustekova 10. Nezabudnite prosím priložiť popis problému, ktorý potrebujete vyriešiť.

Väčšinu dielov na modely E-twow a SXT z rady Light máme skladom a oprava tak môže prebehnúť veľmi rýchlo. Diely na ostatné modely a kolobežky môže byť potrebné objednať, pokiaľ ich majú výrobci skladom, väčšinou sú u nás do troch-štyroch dní. Vždy Vás o dostupnosti dielov budeme informovať.

Bratislavský servis poskytuje autorizované služby pre celé Slovensko a Českú republiku.

Pri telefonickej a emailovej objednávke na servis Vám zabezpečíme vyzdvihnutie Vášho zariadenia kdekoľvek v rámci SR a ČR kuriérom ZADARMO, rovnako neplatíte prepravu naspäť ku Vám. Vieme, že tento proces nie je príjemný a preto sa snažíme ho pre Vás čím viac spríjemniť a zjednodušiť. Majte však zariadenia na servis pripravené pre kuriéra patrične zabalené, vo vhodnej krabici a s použitím napríklad bublinkovej fólie tak, aby nemoho dôjsť k ďalšiemu poškodeniu pri preprave. Nezabudnite pribaliť aj nabíjačku, ktorú používate. Preprava zadarmo platí pre modely do 25 kg.

Upozornenie: V rámci ochrany majiteľov elektrických kolobežiek a iných zariadení osobnej elektromobility, a teda aj Vás, nepreberáme do servisu zariadenia, od ktorých ich majiteľ nevie preukázať pôvod. Aj keď by sme na tom vedeli zarobiť, na taktéto zariadenia neposkytneme servis, ani náhradnú nabíjačku. Snažíme sa tak sťažiť život zlodejom a chrániť aj našich klientov, aby sa jednoducho tieto zariadenia neoplatilo kradnúť. Nevadí, ak máte napríklad kolobežku kúpenú z druhej ruky, ale vyžiadajte si doklad o kúpe od pôvodného majteľa.


Priebeh servisných prác

  • Kontaktujete nás so záujmom o servis. Môžete tak urobiť telefonicky, alebo emailom na servis@sxt.sk. Majte prosím pripravený presný model, ktorý chcete opraviť (napríklad SXT Light Eco), sériové číslo (ak ho produkt má), faktúru / doklad o kúpe a popis problému, ktorý potrebujete vyriešiť.
  • Objednáme Vám kuriéra, ktorý príde produkt vyzdvihnúť. Majte preto prosím produkt patrične zabalený, aby nemohlo dôjsť k ďalšiemu poškodeniu pri preprave. Použite pevnú krabicu a bublinkovú fóliu, ideálne pôvodný obal, v ktorom ste produkt zakúpili. Nezabudnite pribaliť nabíjačku.
  • Odovzdáte produkt kuriérovi. Samozrjme, v prípade záujmu nám možete produkt doniesť aj osobne na našu predajňu na Šustekovej 10 v Bratislave, každý pracovný deň medzi 14:00 – 19:00.
  • Naše servisné stredisko vykoná diagnostiku problému. Toto trvá spravidla do troch pracovných dní.
  • Kontaktujeme Vás telefonicky, alebo emailom, so zoznamom potrebných prác a náhradných dielov a ich dostupnosti a cenách.
  • Pokiaľ s navrhnutým postupom súhlasíte, pristúpime k samotnej oprave. V prípade, že nemáme náhradné diely skladom v servise, objednáme ich od výrobcu.
  • Po oprave produkt otestujeme, a pokiaľ je všetko opravené, odovzdáme ho kuriérovi, ktorý Vám ho zadarmo doručí naspäť ku Vám. Platíte iba prácu a náhradné diely, prípadne poštovné za náhradné diely. Platba bude buď na účet, alebo pošleme tovar na dobierku, takže za servis zaplatíte kuriérovi pri prevzatí opraveného produktu. Ak Vám to vyhovuje, pre opravený tovar si samozrejme môžete prísť aj osobne na našu predajňu na Šustekovej 10 v Bratislave, každý pracovný deň medzi 14:00 – 19:00.
  • Doprava zadarmo z a do servisu platí iba v rámci územia SR a ČR a iba do váhy produktu 25kg. Na ťažšie produkty urobíme individuálnu ponuku.

Cenník pozáručných servisných prác

Pokiaľ ide o tovar zakúpený u nás je cena za hodinu práce 35 EUR.
Je potrebné to preukázať faktúrou, alebo bločkom od daného tovaru, stačí fotokópia, alebo fotografia zaslaná emailom.

Tovar, ktorý nebol zakúpený u nás servisujeme za 70 EUR za hodinu práce.

Väčšina opráv sa pohybuje medzi jednou, až dvomi hodinami. K cene opravy je potrebné započítať cenu použitých náhradných dielov a ich prepravy od výrobcu, o tomto Vás budeme vopred informovať.

Doprava do a zo servisu zadarmo platí pre všetkých zákazníkov, pre modely do 20 kg.

Uvedené ceny sú vrátane DPH.


Cenník záručných servisných prác

Na všetky produkty zakúpené u nás sú samozrejme záručné servisné práce bezplatné. Na tovar do 20kg platí doprava zadarmo z a do servisu. Pri produktoch nad 20kg to riešime individuálne, podľa povahy poruchy.

Zaujíma Vás naša predajňa alebo kontakt na nás? Všetko nájdete tu.

Zaujíma Vás viac informácií o našej bezplatnej požičovni?

Chcete sa dozvedieť viac o značke SXT?

Potrebujete viac argumentov, prečo si vybrať nás?